Doğum Günü Pastası

 

 

Doğum günleri insanların belki de en özel günleridir. O gün onların günüdür. İnsan kendisini farklı hisseder. Doğum günü deyince de akla doğum günü pastası gelir. Mum üfleme, pasta kesme çoğu ailenin yaptığı adetlerdendir. Doğum günü pastası günün anlamını belirtir. Pastanın renkleri, malzemeleri tadı bile anlam yüklüdür. Doğum günü pastaları önemlidir peki bu pastalar nasıl olmalıdır?

Doğum günü pastası aslında siz nasıl isterseniz öyle olmalıdır. Tamamen sizin istekleriniz üzerinde tasarlanmalıdır. Sürpriz bir şeyler de isteyebilirsiniz. Burada da bizim yeteneklerimiz işin içine girecektir. Tabi sizin tasarımınız ya da bizim tasarımımız da olması gerekenler vardır. Bunlardan bir kaçı şöyledir :

  • Pasta doğum günü sahibinin karakterini yansıtmalıdır.
  • Tasarım özgün olmalıdır.
  • Pasta renkleri tercihen açık renkli olmalıdır. İştah kapatan renkler seçilmemelidir.
  • Pastanın boyutları iyi seçilmelidir çünkü özel tasarımlar ne kadar büyük olursa o kadar etkileyici olabilir.
  • Yaratıcı tasarımlar tercih edilmelidir.

 Imprimir

PASTA YAPTIRIRKEN SORULMASI GEREKENLER

 

Pasta yaptırırken sorulması gerekenlerden biri de kullanılan malzemeler. Kullanılan malzemeler Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olmalı. Ayrıca helal sertifikası da olmalıdır. Kullanılan ucuz malzemeler ciddi sağlık problemlerine yol açabilir. Ya da doğum gününüz pastanın tadı yüzünden kötü geçebilir. Biz Güzel Pasta olarak piyasadaki en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Hiçbir şekilde taviz vermiyoruz.

Pasta yaptırırken sorulması gerekenlerden bir diğeri de teslimat. Teslimat soğutma sistemi olan araçlarla yapılmalıdır. Aksi takdirde pastanız size ulaşamadan tadı bozulabilir ya da eriyip şekli bozulabilir. Bunları göz önüne alarak biz de soğutmalı araçlarımızla teslimatı yapıyoruz.

Pasta siparişlerimizi 2 gün önceden almamızın sebebi ise pastanızı en taze haliyle size ulaştırmaktır. Sizde doğum günlerinizi yaratıcı, taze, özgün tasarımlı pastalarla süslemek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir